Kraków - wybierz stabilne balustrady drewniane...

Dowiedz się czemu  balustrady drewniane w Krakowie firmy Stal-Drew są tak popularne!!

Drewno ze względu na swoje zalety jest chętnie wykorzystywane do produkcji balustrad  oraz ogrodzeń. Jeśli decydujemy się na balustrady drewniane mamy szerokie pole wyboru koloru oraz wzoru.

Duże doświadczenie w produkcji oraz montażu sprawiło, że produkty firmy Stal-Drew takie jak kraty, bramy, ogrodzenia czy też balustrady Kraków i jego mieszkańcy szczególnie cenią oraz polecają.

Wszystkie balustrady drewniane w naszej firmie wykonywane są ręcznie na podstawie projektu firmy lub dostarczonego przez klienta.

Zespół specjalistów pomoże wybrać idealną balustradę po pomiarach i konsultacjach nastąpi produkcja, zabezpieczenie przed czynnikami atmosferycznymi, a następnie montaż.

Jeśli jesteś z Krakowa lub okolic i jesteś zdecydowany na balustrady drewniane, Kraków to miasto w kórym mieści się siedziba naszej firmy do której Państwa zapraszamy. Działamy w regionie województwa małopolskiego, na terenia Krakowa i okolicznych miejscowości.Zapewniamy pomoc przy wyborze balustrady, projektowania oraz montażu. Jeśli masz już jakiś wzór balustrady zgłoś się do nas a my wszytkom się zajmiemy.


Jeśli masz jakieś wątpliwości, pytania,a może interesują Cię kraty, bramy, ogrodzenia Kraków tu nas znajdziesz! Jeśli zainteresowały Cię  balustrady drewniane czy też balustrady kute zadzwoń pod numer (0) 504 250 701 lub napisz na adres biuro@stal-drew.com.pl .

Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii zdjęć…

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

STAL-DREW Dariusz Oleaczek
ul. Jantarowa 15,
30-298 Kraków, Polska

tel./fax.: (12) 623 83 27
tel./fax.: (0) 504 250 701

biuro@stal-drew.com.pl
Szukasz indywidualnej oferty?
Skontaktuj się z nami