Balustrady Kraków - wyszukane wzornictwo

Firma Stal-Drew zaopatruje w balustrady Kraków oraz pobliskie miejscowości.  Oferujemy balustrady kute, drewniane, balkonowe balustrady Kraków - zapewniamy wyszukane wzornictwo i wysoka jakość.


Wyobraź sobie jest piękny poranek, wychodzisz na balkon opierasz się o swoja piękną, stabilną niedawno co zamontowaną balustradę. Wiesz już dziś, że świetną inwestycją w prestiż i bezpieczeństwo Twoich najbliższych był zakup nowej balustrady Kraków - to w tym mieście znalazłeś godną polecenia firmę, która doradziła Ci, stworzyła projekt i zamontowała Twoje nowe balustrady.

Autorski projekt specjalnie dobrany był do Twojego domu przez specjalistów wciąż zachwyca wzorem, kunsztem wykonania i solidnym montażem. Dzięki profesjonalnej obsłudze zdecydowałeś się nie tylko na balustrady zewnętrzne ale i balustrady wewnętrzne. Wreszcie  czujesz się bezpiecznie i możesz już spać spokojnie.

Tak, Ty również możesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej jakie balustrady Ci zaoferujemy czytaj dalej!

Wszystkie balustrady wykonane są ręcznie według indywidualnego projektu wykonanego przez naszą firmę lub projektu klienta. Oferujemy dowolność w wyborze koloru, wzoru oraz wypełnienia.

Masz problem z wyborem firmy montującej balustrady metalowe drewniane Kraków i jego mieszkańcy już wybrali! Zaufanie zdobyte przez nas zaprocentowało licznymi poleceniami ze strony naszych klientów.

 

balustrady Kraków     balustrady Kraków     balustrady Kraków

 

Z przyjemnością wykonamy dla Państwa następujące balustrady:

  • balustrady klasyczne
  • balustrady nowoczesne
  • balustrady wewnętrzne
  • balustrady zewnętrzne
  • balustrady balkonowe
  • balustrady ozdobne
  • balustrady kute
  • balustrady drewniane
  • balustrady metalowe metalowo-drewniane.


Wytwarzane przez nas balustrady cechuje wyszukane wzornictwo i wysoka jakość. Wszystkie balustrady zabezpieczone są przed korozją spowodowaną deszczem , śniegiem czy promieniowaniem słonecznym. Wykorzystujemy farby  podkładowe oraz nawierzchniowe firmy EVERAL. Na życzenie klienta możemy zastosować jedną z najlepszych metod walki z korozją: cynkowanie ogniowe oraz malowanie proszkowe.

Gdzie można zamontować balustrady firmy Stal-Drew?

balustrady Kraków     balustrady Kraków     balustrady Kraków


W domach jednorodzinnych, obiektach użyteczności publicznej , zakładach pracy, idealnie  sprawdzą się nasze balustrady Kraków i okoliczne miejscowości z uwagi na prowadzoną przez firmę Stal-Drew wyłącznie regionalną działalność, obfitują w balustrady, bramy i ogrodzenia naszego wykonania.

Największym uznaniem cieszą się kute i drewniane balustrady Kraków jest tego idealnym dowodem. Wśród osiedli domków jednorodzinnych balustrady kute oraz balustrady drewniane toczą wyrównaną walkę. Wybór zależy od kilku czynników, od naszego gustu, środków finansowych oraz od wyglądu domu, ogrodzenia czy tez krat.

Balustrady są dopełnieniem wyglądu całego domu dlatego też tak ważne jest idealne dopasowanie balustrady.

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia mają Państwo gwarancję jakości naszych usług. Nasi klienci cieszą się oryginalnym i wyjątkowym wyglądem swojej nowej bramy, kraty, balustrady czy ogrodzenia Kraków z którego pochodzi najwięcej naszych klientów gorąco poleca naszą firmę .

Jeśli zainteresowały Cię nasze balustrady zadzwoń pod numer (0) 504 250 701 lub napisz na adres biuro@stal-drew.com.pl . Szczegóły omówimy już na spotkaniu, zapraszamy do naszej galerii…

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

STAL-DREW Dariusz Oleaczek
ul. Jantarowa 15,
30-298 Kraków, Polska

tel./fax.: (12) 623 83 27
tel./fax.: (0) 504 250 701

biuro@stal-drew.com.pl
Szukasz indywidualnej oferty?
Skontaktuj się z nami