Barierki Kraków dla wygody i bezpieczeństwa

Barierki – Kraków dla bezpieczeństwa Twoich bliskich!

Pozwolisz, że zadam ci kilka krótkich pytań...

Masz małe dzieci? Dużo schodów w domu? Sprawdzałeś czy są dobrze zabezpieczone? Dla dobra własnych pociech zamontuj nowe stabilne barierki balkonowe Kraków i jego mieszkańcy już od kilku lat korzystają z usług naszej firmy , gdyż zamontujemy wszytko co da bezpieczeństwo Tobie i Twoim bliskim.

Wszyscy chcemy aby nasi najbliżsi  byli bezpieczni, dlatego też większość z nas decyduje się na nowe kraty, balustrady, ogrodzenia czy też wymianę starej bramy , ale nie zapomnijmy o dosyć istotnej sprawie jaką są barierki. Nasza firma od dłuższego czasu działa na rynku regionalnym i montuje nie tylko w domkach jednorodzinnych ale również w obiektach przemysłowych barierki metalowe Kraków już dawno docenił firmę Stal-Drew za poświęcenie dla dobra klienta.

Jeśli jesteś z Krakowa czy okolic i potrzebujesz nowe barierki kute Kraków jest miejscem gdzie znajduje się nasza siedziba, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas i skorzystania z naszych usług. Oferujemy kompleksową obsługę od doradztwa, projektowania, tworzenia po przez montowanie i zabezpieczanie przed korozją.

Barierki wykonujemy według własnych projektów, ale istnieje możliwość wykonania barierek tak jak w przypadku bramy, balustrady czy te krat z projektu dostarczonego przez klienta.

Jeśli podoba Ci się jakiś wzór, marzysz o barierce w kształcie liści, kwiatów czy ornamentów, a może stawiasz na klasykę, prostotę i elegancję powiedz nam o tym, a my dobierzemy barierki idealnie według Twoich wskazówek. Dopasujemy Twoje barierki do Twojego domu czy mieszkania, aby zachwycały Cię wyglądem i trwałością przez wiele lat.

Wszystkie barierki zabezpieczamy przed korozją. Oferujemy również cynkowanie ogniowe oraz malowanie proszkowe. 

Dzięki naszym barierkom Twój dom zyska nowy wygląd i prezencję. Nasze barierki są stabilne i bezpieczne. Jeśli chcesz być szczęśliwym posiadaczem nowych barierek, nowego ogrodzenia czy bramy Kraków tu znajdziesz fachową pomoc.

Firma Stal-Drew proponuje kilka rodzajów barierek:

  • Barierki metalowe
  • Barierki kute
  • Barierki drewniane
  • Barierki metalowo - drewniane
  • Barierki zewnętrzne
  • Barierki wewnętrzne
  • Barierki na schody
  • Barierki balkonowe


Zadzwoń już teraz pod numer: (0) 504 250 701 lub napisz na adres biuro@stal-drew.com.pl . i umów się na spotkanie - omówimy szczegóły

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii ...

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

STAL-DREW Dariusz Oleaczek
ul. Jantarowa 15,
30-298 Kraków, Polska

tel./fax.: (12) 623 83 27
tel./fax.: (0) 504 250 701

biuro@stal-drew.com.pl
Szukasz indywidualnej oferty?
Skontaktuj się z nami