Kraków - oryginalne ogrodzenia drewniane

Marzy Ci się nowe ogrodzenie ? Kraków jest miastem gdzie znajdziesz wyjątkowe ogrodzenia drewniane o ponadczasowym wyglądzie idealnie wkomponowane w architekturę Twojego domu.

Drewno dzięki swoim cechom takim jak łatwa obróbka i możliwość malowania na dowolny kolor, łatwość w montażu oraz konserwacji  sprawia, że ogrodzenia drewniane zyskały ogromną popularność.

Wszystkie ogrodzenia drewniane wykonujemy z materiału zabezpieczonego przed działaniem czynników atmosferycznych takich jak deszcz czy śnieg. Dzięki temu wilgoć czy też grzyb będzie omijał z daleka Twoje nowe ogrodzenie.

Do każdego zlecenia podchodzimy  indywidualnie, oferujemy oryginalny projekt dopasowany do bramy oraz domu. Jeśli masz pomysł na swoje nowe ogrodzenie, masz już wybrany wzór przedstaw nam go, a my wykonamy go według Twoich zaleceń.


Jeśli jesteś ciekawy jak w rzeczywistości prezentują się wykonane przez naszą firmę ogrodzenia drewniane, Kraków i jego okolice są najlepszym miejscem do obejrzenia naszych prac. Firma Stal-Drew jest firmą regionalną działająca na terenie Krakowa i okolic. Dlatego jeśli mieszkasz w tym rejonie i potrzebujesz bramy, ogrodzenia, nowych krat czy balustrady -  serdecznie zapraszamy.

Nasi pracownicy służą fachową pomocą we wszystkich aspektach związanych z ogrodzeniami i nie tylko. Zaprojektują  indywidualny projekt, zamontują nowe ogrodzenie... już od kilku lat zaopatrujemy w ogrodzenia Kraków oraz okoliczne miejscowości, dzięki profesjonalnej obsłudze grono naszych zadowolonych klientów wciąż się powiększa.

Ogrodzenie jest naszą granicą miedzy światem zewnętrznym a naszą prywatnością. Zadbajmy o jego odpowiednie wyeksponowanie aby idealnie wkomponowało się w wygląd naszego domu.

Drogi Kliencie! Już niedługo nowe ogrodzenie drewniane może strzec wejścia niepowołanych osób na Twoja posesję wraz z nową dopiero co zamontowaną bramą przesuwną możesz być spokojny o bezpieczeństwo swojej rodziny. Wystarczy, że zadzwonisz pod ten numer (0) 504 250 701 lub napiszesz pod adres biuro@stal-drew.com.pl .

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

STAL-DREW Dariusz Oleaczek
ul. Jantarowa 15,
30-298 Kraków, Polska

tel./fax.: (12) 623 83 27
tel./fax.: (0) 504 250 701

biuro@stal-drew.com.pl
Szukasz indywidualnej oferty?
Skontaktuj się z nami