Ogrodzenia Kraków - oryginalne i stylowe

Potrzebujesz ogrodzenia Kraków. Zobacz na co zwrócić uwagę przy wyborze ogrodzenia. Obsługujemy Kraków i okolice. Oferujemy ogrodzenia kute, drewniane, z siatki, panelowe i inne.

Czytaj dalej a wybór ogrodzenia już nie będzie taki trudny…

Pozwól że zadam Ci kilka pytań. Zastanów się …

  • Jaką funkcję ma spełniać Twoje nowe ogrodzenie ?
  • Co jest dla Ciebie najważniejsze? Bezpieczeństwo czy wygląd a może to i to?
  • Chcesz poczuć, że Twoje ogrodzenie jest wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju?


Odpowiadając sobie na te kilka pytań możesz zawęzić poszukiwania, już wiesz czego potrzebujesz, i co jest dla ciebie ważne.

Przejeżdżając przez uliczki osiedla możemy zauważyć pewną stałą powtarzającą się cechę, indywidualizm, ile domów tyle ogrodzeń i bram. Firmy zalewają nas różnymi ofertami, ogrodzenie montowane jest na długie lata, chcemy aby idealnie pasowało i było solidnie przymocowane.

W takim razie gdzie znaleźć firmę solidną, godną polecenia montującą ogrodzenia?  Kraków od dawna jest miastem polecanym przez zadowolonych klientów, w którym możemy znaleźć specjalistów, fachową pomoc i solidnie wykonaną pracę. Nasza firma od kilku lat pomaga zabezpieczać domy, sklepy i magazyny mieszkańcom Krakowa i okolic montując ogrodzenia, bramy i kraty...

Nasi klienci to osoby solidne, które pragną aby ich ogrodzenia były trwałe i mocne, sa to osoby z wyobraźnią dlatego pragną by ich ogrodzenie było indywidualne, wyjątkowe. 

Nasi specjaliści po pomiarach i rozmowie zaproponują oryginalny projekt, ale jeśli masz swoją wizję na Twoje nowe ogrodzenie jesteśmy otwarci na każdą propozycję. Ogrodzenia wykonywane są ręcznie według ustalonego projektu.

Ogrodzenia Kraków     Ogrodzenia Kraków     Ogrodzenia Kraków


Nasza firmą oferuje szeroki wybór ogrodzeń:

  • ogrodzenia drewniane
  • ogrodzenia kute
  • ogrodzenia metalowe
  • ogrodzenia z siatki
  • ogrodzenia panelowe
  • ogrodzenia z klinkieru


Różnicą między ogrodzeniem drewnianym a kutym jest wypełnienie między słupkami. W przypadku ogrodzenia drewnianego między słupkami znajdują się sztachety o wybranych wcześniej wymiarach, rodzaju drewna oraz kolorze, a w przypadku ogrodzenia kutego wypełnienie jest metalowe.

Wybór ogrodzenia nie jest łatwy, decyzja zależy od wielu czynników, musimy pamiętać, że ogrodzenia spełniają dwie podstawowe funkcje bezpieczeństwa oraz funkcję estetyczną. 

Ogrodzenia Kraków     Ogrodzenia Kraków     Ogrodzenia Kraków


Nasi specjaliści pomogą dobrać takie ogrodzenie aby idealnie współgrało z architektura domu, nawiązywało do krat, balustrady czy bramy. O jakości naszych ogrodzeń, krat, balustrad czy bramy Kraków jako miasto z którego najwięcej naszych klientów pochodzi , zaufało nam dzięki wieloletniego świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Dlatego jeśli chciałbyś zobaczyć wykonane przez naszą firmę balustrady, bramy czy też kraty Kraków jest idealnym miejscem. Firma Stal-Drew działa na terenie Krakowa i okolic, dlatego tez jest tak popularna wśród mieszkańców.


Jakie ogrodzenia do jakiej posesji?

Jeśli masz dylemat jakie ogrodzenie będzie pasowało do Twojej posesji, zastanów się na czym Ci zależy czy chciałbyś żeby było tradycyjne, proste czy też może fantazyjne, wzorzyste, oryginalne, drewniane czy może kute, kolorowe czy stonowane.

Ogrodzenia drewniane idealnie pasują do podkreślenia tradycyjnego domu, w którym przeważają elementy drewniane np  barierki czy balustrady drewniane. Natomiast ogrodzenia kute są dobre do bardziej artystycznej architektury, czasem minimalistycznej ale również przesadzonej wzorami.

Wszystkie ogrodzenia skrupulatnie zabezpieczamy przed wpływem czynników atmosferycznych, w  przypadku ogrodzenia kutego nakładamy farby antykorozyjne firmy EVERAL, a na życzenie klienta zabezpieczamy cynkowaniem ogniowym  oraz malowaniem proszkowym. Ogrodzenia drewniane ze względu na swoją fakturę, musimy  być użyta impregnacja kolorowa lub bezbarwna.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem naszych ogrodzeń drewnianych oraz kutych. Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości na temat ogrodzenia Kraków jest miastem gdzie znajdziesz naszą siedzibę w której odpowiemy na wszytkie pytania. Jeśli zainteresowały cię  inne nasze produkty bramy, balustrady, kraty, barierki Kraków pamiętaj w tym mieście jesteśmy do Towjej dyspozycji!

Jeśli już zauważyłeś jak pewna jest inwestycja w ogrodzenia firmy Stal-Drew zadzwoń pod numer (0) 504 250 701 lub napisz na adres biuro@stal-drew.com.pl .

Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerię zdjęć….

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

STAL-DREW Dariusz Oleaczek
ul. Jantarowa 15,
30-298 Kraków, Polska

tel./fax.: (12) 623 83 27
tel./fax.: (0) 504 250 701

biuro@stal-drew.com.pl
Szukasz indywidualnej oferty?
Skontaktuj się z nami