Właśnie odkryte! Bramy przesuwne - Kraków

Dowiedz się ! Dlaczego, tylko montowane przez firmę Stal-Drew bramy przesuwne Kraków poleca ?


Szukasz  firmy do montażu Twojej nowej bramy przesuwnej, Kraków i jego mieszkańcy zaufali firmie Stal-Drew. Nie czekaj !

Twoje zamówienie traktujemy całkowicie indywidualnie. Wszystko co dla Ciebie zamontujemy zostanie dostosowane zgodnie z tym, czego oczekujesz. Bramy przesuwne, zawsze wypełniamy wybranym przez klienta sposobem wypełnienia, ponieważ zależy nam przede wszystkim na Twojej satysfakcji!

Jeśli pragniesz zapewnić swojej rodzinie maksimum bezpieczeństwa i komfortu a nie umiesz się zdecydować  wybierz bramy przesuwne Kraków to miasto gdzie zagwarantowane masz fachowe doradztwo, oryginalne pomysły oraz solidne wykonanie Twojej nowej bramy przesuwnej.

Zastanów się proszę...

 

Czy masz już gotowy projekt, bramy przesuwnej na którym szczególnie Ci zależy ?

Czy masz jakiś ciekawy pomysł na swoją wymarzoną bramę, ale nie wiesz jak go zrealizować ?

Czy gdyby, istniała możliwość zamówienia bramy przesuwnej, według określonego wzoru, to czy skorzystał byś z takiej oferty?

 

Jeśli jesteś z Krakowa lub okolic a potrzebujesz nowej bramy przesuwnej. Zadzwoń! Nie czekaj dłużej! Dowiedz się, dlaczego to nasze bramy przesuwne Kraków, uważa za niezawodne...

Bramy przesuwne Stal-Drew mają specjalnie opracowaną konstrukcję. Dzięki tej samonośnej konstrukcji bramy przesuwne działają szczególnie cicho i poruszają się łagodnie z maksymalną prędkością otwierania do 20cm/s.

Twoja nowa brama przesuwna zostaje pomalowana, wysokiej jakości farbą firmy EVERAL. Możesz także wybrać cynkowanie ogniowe z opcją bardzo skutecznego malowania proszkowego.

 

Bramy przesuwne Kraków     Bramy przesuwne Kraków     Bramy przesuwne Kraków


Wygoda przede wszystkim...

Pomyśl tylko, jak by to było posiadać elegancki wygodny pilot do zamykania i otwierania bramy przesuwnej. Automat jest niezawodny i masz na niego aż 2 lata gwarancji, a wszystko to dzięki firmie SOMMER.

Wybór bramy przesuwnej to inwestycja na lata dlatego też o decyzji zakupu decyduje nie tylko wygląd, komfort ale przed wszystkim  bezpieczeństwo. Dlatego z troski o bezpieczeństwo naszych klientów poniżej przedstawiamy zabezpieczenia jakie posiadają nasze bramy przesuwne:

  • Bramy przesuwne z uwagi na niską moc 24V napięcia zasilania silnika w razie usterki, nie powodują niebezpieczeństwa dla zdrowia i życia.
  • Możliwość podłączenia dodatkowych urządzeń takich jak listwa bezpieczeństwa czy fotokomórki , które w razie pojawienia się w obrębie bramy przeszkody, zatrzymują się lub cofają, dają nam pewność, że bramy przesuwne są najlepszym wyborem.
  • Lampa ostrzegawcza przymocowana do słupa informuje nas o momencie otwierania i zamykania bramy. Natomiast możliwość zaprogramowania czasu po którym samoistnie brama się zamknie jest bardzo dobrym zabezpieczeniem przed ewentualnym zostawieniem otwartej bramy


Jeśli chciałbyś zobaczyć na żywo wykonane przez naszą firmę kraty, balustrady czy bramy Kraków i jego okolice to miejsca gdzie można spotkać  wykonane przez naszą firmę ogrodzenia, balustrady czy też bramy przesuwne.

Jeżeli masz jakieś pytania i interesują Cię nasze bramy przesuwne,ogrodzenia, balustrady,  czy też kraty Kraków jest miejscem gdzie otrzymasz profesjonalną pomoc i solidnie wykonaną pracę.

Kraków i jego pobliskie miejscowości to teren naszej działalność, jeśli potrzebujesz bramy przesuwne to zadzwoń pod numer (0) 504 250 701 lub napisz na adres biuro@stal-drew.com.pl.

A tymczasem zapraszam, do zapoznania się z galeria już wykonanych bram...

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

STAL-DREW Dariusz Oleaczek
ul. Jantarowa 15,
30-298 Kraków, Polska

tel./fax.: (12) 623 83 27
tel./fax.: (0) 504 250 701

biuro@stal-drew.com.pl
Szukasz indywidualnej oferty?
Skontaktuj się z nami