Zobacz ! Kraków-najlepsze ogrodzenia kute !

Jeśli szukasz odpowiedniego ogrodzenia dla swojej posesji  jesteś na właściwej stronie.


Ogrodzenie oprócz walorów estetycznych musi zapewnić nam maksimum bezpieczeństwa.


Solidnie zamontowane ogrodzenie kute odgradza nas od przechodniów, daje nam ochronę przed niepowołanymi osobami. Każde ogrodzenie, każda posesja jest inna i wymaga oryginalnego niepowtarzalnego ogrodzenia, co nasza firma Ci zapewni. Jeśli masz już jakiś pomysł na wygląd swojego nowego ogrodzenia zadzwoń do nas, a my urzeczywistnimy Twoją wizję.


Nasze ogrodzenia zarówno ogrodzenia drewniane oraz kute wykonywane są z  cegły klinkierowej, jak również z systemu bloczków ogrodzeniowych, wypełnienia wykonane są z elementów kutych w przypadku ogrodzenia kutego natomiast w ogrodzeniach drewnianych ze sztachet.

Ogrodzenia kute zabezpieczane są przed korozja specjalnymi farbami podkładowymi oraz nawierzchniowymi firmy EVERAL. Jeśli chcemy cieszyć się pięknym wyglądem naszego ogrodzenia przez długie lata zainwestujmy w cynkowanie ogniowe oraz malowanie proszkowe.

Firma Stal-Drew działa na terenie Krakowa oraz okolic. Na niejednym podwórku w Krakowie oraz okolicznych miejscowościach możesz dostrzec nasze ogrodzenia Kraków i jego mieszkańcy zaufali nam, nie czekaj dłużej - dołącz do naszych zadowolonych klientów!

Jeśli masz jakieś pytania o ogrodzenia a może interesują Cię kraty, bramy, balustrady Kraków - tu nas znajdziesz!

Jeśli zainteresowały Cię  ogrodzenia drewniane czy też ogrodzenia kute Kraków w tym mieście nas znajdziesz - zadzwoń pod numer (0) 504 250 701 lub napisz na adres biuro@stal-drew.com.pl i umów sie na konsultacje.

Szczegóły omówimy na spotkaniu, a tymczasem zapraszamy do naszej galerii…

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

STAL-DREW Dariusz Oleaczek
ul. Jantarowa 15,
30-298 Kraków, Polska

tel./fax.: (12) 623 83 27
tel./fax.: (0) 504 250 701

biuro@stal-drew.com.pl
Szukasz indywidualnej oferty?
Skontaktuj się z nami