Kraty Kraków - Zainwestuj w solidne kraty!

Dowiedz się czemu to właśnie nasze kraty Kraków i jego mieszkańcy tak cenią!

Kraty to świetny sposób na ochronę Twojego mieszkania, sklepu czy witryny. Nasze kraty, zamontowane są w sposób bardzo solidnie, że nie sposób je uszkodzić. Podobnie nasze bramy Kraków i jego mieszkańcy cenią za  niezawodną jakość oraz wyszukane kształty.

Doskonale wiemy, dlaczego wszedłeś na tę stronę i mamy dla Ciebie świetną wiadomość!

Wyobraź sobie, że właśnie Ty już niebawem,w swoich oknach zamontujesz mocne kraty Kraków i jego mieszkańcy już wybrali i dzięki nim juz teraz podnoszą poziom bezpieczeństwa swoich bliskich, a zamontowane niedawno nowe kraty idealnie wkomponowały się w klimat okna.

 

kraty Kraków     kraty Kraków     kraty Kraków

 

Masz pomysł na wzór swoich krat? Lubisz proste czy fantazyjne kształty ? Opowiedz nam o tym, a my stworzymy indywidualny projekt według Twoich zaleceń.

Pamiętaj, że wykonujemy zarówno :

  • metalowe kraty okienne,
  • kraty drzwiowe,
  • kraty zewnętrzne,
  • kraty wewnętrzne,
  • kraty kute ozdobne

jak i ogrodzenia, balustrady oraz  bramy przesuwne Kraków to miasto w którym na osiedlach można spotkać bramy, kraty czy też ogrodzenia firmy Stal-Drew. Dlatego też jeżeli chcesz  w swoim domu zabezpieczyć drzwi i okna - nasze kraty antywłamaniowe są idealnym rozwiązanie.


Zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa naszym klientom jest podstawą naszej firmy!

Ponieważ nasze kraty zawsze są starannie zabezpieczone przed wpływem czynników atmosferycznych, masz pewność, że będą cieszyć Cię nieskazitelnym wyglądem przez wiele lat. Tak jak w przypadku bramy przesuwnej czy tez bramy skrzydłowej na początku nakładamy dwie warstwy farby antykorozyjnej: podkładowej i nawierzchniowej firmy EVERAL. Dodatkowo możemy zabezpieczyć kraty poprzez zastosowanie cynkowania ogniowego i  malowania proszkowego.

Kraków jest miastem gdzie znajduje się siedziba naszej firmy w której można zasięgnąć porad, pomożemy dobrać odpowiednie kraty, balustrady czy ogrodzenia idealnie pasujące do posesji.


Wszelkie parametry krat takie jak wzór, kolor i wymiar uzgodnimy na spotkaniu, na które zapraszamy już teraz. Aby się umówić wystarczy zadzwonić pod numer (0) 504 250 701 lub napisać na adres biuro@stal-drew.com.pl.

A tymczasem zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią...

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

STAL-DREW Dariusz Oleaczek
ul. Jantarowa 15,
30-298 Kraków, Polska

tel./fax.: (12) 623 83 27
tel./fax.: (0) 504 250 701

biuro@stal-drew.com.pl
Szukasz indywidualnej oferty?
Skontaktuj się z nami